הלבנת שיניים

הלבנת שיניים – מה חשוב לדעת?

הלבנת שיניים היא הליך פופולרי המאפשר להבהיר את צבע השיניים. עם זאת, חשוב להיות מודעים לגורמים שעשויים להשפיע על יעילות הטיפול ועל תופעות הלוואי האפשריות.

השפעת הלבנת שיניים על סתימות וכתרים

הלבנת שיניים אינה משפיעה על צבע של סתימות וכתרים בשיניים קדמיות. לכן, לאחר הלבנת השיניים, עלולים להיווצר פערים בגווני השיניים הסמוכות זו לזו.

הקפדה על הוראות הרופא

חשוב להקפיד על הוראות רופא השיניים בעת הלבנת שיניים. שימוש בכמות מוגזמת של החומר הפעיל עלול לגרום לרגישות בשיניים ולחוסר נוחות.

רגישות בשיניים

החומר הפעיל ללבנת שיניים עלול לגרום לרגישות בשיניים, במיוחד כאשר יש בהן חורים או סדקים. לכן, חשוב לטפל בהם לפני הלבנת השיניים.

תופעות לוואי

הלבנת שיניים עלולה לגרום לתופעות לוואי, כגון רגישות בשיניים, רגישות לקור או לחום, ותחושת צריבה בחניכיים. תופעות אלו הן בדרך כלל חולפות, אך אם הן אינן עוברות, יש לפנות לרופא השיניים.

גיל מתאים

הלבנת שיניים אינה מומלצת מתחת לגיל 17, מאחר שְמוֹך השן המכיל כלי דם ועצבים – עודנו רחב. כך קיים חשש גבוה יותר לרגישות בשן.

סוגים של הלבנת שיניים

ישנם שני סוגים עיקריים של הלבנת שיניים:

  • הלבנת שיניים במרפאת השיניים: הרופא מורחים על השיניים חומר הלבנה פעיל, ואז מקרינים עליהם אור או מפעילים אותם באמצעות אולטרסאונד.
  • הלבנת שיניים ביתית: המטופל מקבל ערכת הלבנה הכוללת תבניות מתאימות לשיניים, משחה הלבנה ותאורת UV. המטופל מורחים את המשחה על השיניים ומכניסים את התבניות לפה למשך מספר שעות ביום.

סיכום

הלבנת שיניים היא הליך בטוח ויעיל, אך חשוב להיות מודעים לגורמים שעשויים להשפיע עליו. לפני הלבנת שיניים, מומלץ להתייעץ עם רופא השיניים כדי לקבל מידע נוסף ולדאוג לכך שהטיפול יהיה בטוח ויעיל עבורך.

יש לכם שאלה? רוצים לקבל ייעוץ? מלאו פרטים ומיד נחזור:

מה הלקוחות חושבים עלינו?

צוות הרופאים והמרפאה מדהים ומסביר פנים. השירות מקצועי , אדיב ונעים. המחירים נוחים מאוד.
מושלם תודה ענקית ומהלב שגרמת לאמא שלי היקרה לחייך שוב בחזרה חיוך לבן נוצץ ומנצח!!!! ממליץ עליכם בחום ובהמון אהבה❤️
מרפאה מקצועית ונעימה. אנשי צוות מעולים! מומלץ בחום!
צוות מספר 1 יחס מושלםםם מומלץ ביותר!
טקסט -שירות מושלם מחירים ותנאי תשלום טובים סבב ראשון לפני 13 שנה ללא שום בעיות ממליצה בחום
הקודם
הבא

שאלות ותשובות

ציפויי שיניים הינו טיפול שמטרתו להגן על שכבת השן ולפתור בעיות אסתטיות כמו:

  • שיפור מראה אסתטי וטיפול בשיניים שבורות או סדוקות.
  • השלמת שיניים חסרות.
  • צמצום רווחים בשיניים קדמיות ללא צורך ביישור שיניים.
  • טיפול בגוון השן.
  • הבהרת שיניים מוכתמות.
  • הגנה וציפוי אמייל.

תוצאות הטיפול נשמרות לאורך זמן ועל מנת לדעת למי הטיפול מתאים יש להתייעץ עם רופא.

 

הלבנת שיניים הינו הליך קליל יותר אשר מטרתו להלבין את השן בעוד ציפוי שיניים הינו הליך מעט יותר מעמיק ובו מצפים את השן על מנת להלבין אותה אבל לא רק. אנו ממליצים להתייעץ עם רופא שימליץ מה ההליך המתאים לכם ביותר.

שיקום פה הינו שם כולל למגוון טיפולים אשר מטרתם לשפר את התפקוד והאסתטיקה של הפה. אין מדובר בטיפול אחד אלא במכלול טיפולים המותאמים ספציפית לכל מטופל על מנת לשקם את הפה שלו. שיקום פה של מטופל אחד יכול להיות סתימה, עקירה ושתל בודד בעוד ששיקום פה של מטופל אחר יכול להיות ציפויי שיניים וכתר- כל מקרה לגופו.